Losowanie tematu

urodziny

 

Zgodnie z obietnicą, przeprowadziliśmy dzisiaj losowanie. Odbyło się w składzie dwuosobowym, z czego rola jednej osoby sprowadzała się głównie do cykania fotek i śmiania się z wylosowanego tematu. Wszystkich propozycji było łącznie dość niewiele – zaledwie 8 (zawiedliście mnie, Internecie). A oto wszystkie zgłoszenia:

  • Internetowe przykłady wyższości iOS’a nad Androidem
  • 42 najdziwniejsze strony japońskiej Wikipedii
  • Tak jak w kobiecej szafie nie nie ma nic do ubrania tak w PornHubie nie ma nic do oglądania (przynajmniej tak twierdzą przyłapani faceci) – Analiza niczego.
  • Wpływ Internetu na zorzę polarną
  • Jak internet wpłynął na moje postrzeganie życia seksualnego ziemian we wczesnym renesansie.
  • Wpływ piersi Jessiki Nigiri na kształt obecnego internetu.
  • 83 kreatywne metody na życie gdyby nie istniał internet
  • Tematy postów na blogach w średniowiecznym Internecie.

Muszę tu powiedzieć, że szczególnym zadowoleniem napawa mnie, że nie muszę spędzać najbliższych kilku dni mozoląc się z japońską Wikipedią. Ale ja tu już zdradzam detale, a najpierw powinno jednak być sprawozdanie… No to macie:

DSC_0295Wypisywanie. Nie tak mozolne jak się spodziewałam.

DSC_0296Wszystko ładne i równiutkie…

DSC_0298… żeby się nie dało poznać z wyglądu. Tak, miałam swoich faworytów tematycznych.

DSC_0299

 

DSC_0300

 

DSC_0301

 

I oto jest nasz temat. Pomimo subtelnej prośby o zachowanie etyki zadawanych tematów, nie pozostaje mi nic innego jak napisać dla Was posta na temat:

Tak jak w kobiecej szafie nie nie ma nic do ubrania tak w PornHubie nie ma nic do oglądania (przynajmniej tak twierdzą przyłapani faceci) – Analiza niczego.

No i będzie tego. Jak już mówiłam, cieszę się, że nie muszę pisać o stronach japońskiej Wikipedii (powiedzmy, że mój japoński nie jest najwyższych lotów), ale za to zaczęłam oglądać Jessicę Nigiri i ubawiłam się wymyślając tematy średniowiecznych postów. Może kiedyś niektóre z Waszych pomysłów jeszcze się tu znajdą? Tak czy siak, wszystkim, którzy udział wzięli pięknie dziękuję, a tym, którzy byli zbyt leniwi nic nie mówię, bo sama jestem leniwą bułą.

 

 

 

Latest Comments

  1. kzmarch Kwiecień 7, 2014

Dodaj komentarz