Zabawa w temat urodzinowego posta

urodzinyPamiętacie, że 14 kwietnia Geekeria obchodzi roczek? Z tej okazji mała zabawa: Temat urodzinowego wpisu zostanie wybrany… przez Was. No, może nie do końca. Ale działa to tak:

  • W komentarzach tego wpisu lub odpowiadającego mu posta na naszym fanpafe’u na FB poddawajcie pomysły na temat wpisu rocznicowego. Jedna zasada: muszą być w jakikolwiek sposób powiązane z Internetem. Poza tym – może to być COKOLWIEK.
  • Jeden temat = jeden komentarz. W innym wypadku do puli wpada pierwszy od góry lub ten, który najbardziej mi się spodoba.
  • Dodatkowa zasada: za każde 5 polubień komentarza z danym tematem na FB do puli karteczek, z których będziemy losować, zostanie on dodany ponownie – polecajcie znajomym polubienie, te wyjątkowo durne mają wtedy większą szansę na wybranie :P
  • 5 kwietnia spośród wszystkich tematów zaproponowanych do tego czasu wylosowany zostanie jeden, na który napiszę wpis na Geekerii (wiecie, profesjonalne losowanie z kapelusza z jedno, a może nawet dwuosobową komisją losującą). Na życzenie twórcy pomysłu dodana może zostać do wpisu notka z linkiem do jego bloga, czy tam innego jego miejsca w sieci.
  • Zasadniczo nie ma ograniczeń ilościowych propozycji tematów na osobę, proszę jednak przynajmniej o zachowanie rozsądku w kwestii etyczności tematów.
  • Udostępniajcie tę informację znajomym, niech pobawią się z nami. Przy tej okazji egoistycznie zachęcam do polubienia Geekerii na fejsie.

Latest Comments

  1. Antek Kwiecień 1, 2014

Dodaj komentarz