Zastanów się nad swoim życiem

Często spotykam się z opinią, że Internet nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Fakt faktem, sama tworzę mu na łamach tego bloga niezbyt dobrą renomę. Ale czasem można znaleźć w sieci nie tylko perełki mądrości, ale też inspiracje. Oferuję Wam trzy filmy, które nie tylko są niesamowicie wykonane, ale też sprawiają, że człowiek zastanawia się, jak to się stało, że jego życie zeszło na złe tory.

Ten obejrzyj pierwszy – ponieważ to, że ja żyję w internetach, nie oznacza, że życzę tego mrocznego losu wszystkim. Zobacz, co dokładnie Internet robi z człowiekiem, jak działa na Ciebie i Twój mózg. Zobacz. Pacz na to.

Skoro już wiesz, co czeka Cię w sieci, chcę podzielić się z Tobą czymś, co znalazłam niedawno – ale z tego co zauważyłam, już od jakiegoś czasu krąży po sieci. I muszę powiedzieć, że moim personalnym zdaniem, świat potrzebuje zobaczyć ten filmik. Cały. Od początku do końca. Zapamiętać każde wypowiedziane w nim słowo i wtłuc sobie je do głowy. Może wtedy ludzie nie będą takimi ostatecznymi dupkami.

A na koniec produkcja starsza niż prezerwatywa w Twoim portfelu, która podbiła serca tysięcy – nawet jeśli już widziałeś „Validation”, obejrzyj jeszcze raz. Jeśli nie – serio, gdzie Ty się chowałeś?! Te trzy filmy razem dają kopa jak stąd do lodówki.

Kto powiedział, że internety to samo zuo?

Latest Comments

  1. kzmarch Maj 15, 2013

Dodaj komentarz